Spływy kajakowe w województwie Lubelskim

Kilkudniowy spływ kajakowy Bugiem to wspaniały pomysł na aktywny wypoczynek nad jedną z najpiękniejszych rzek w Polsce. Wybór tras na tej rzece jest naprawdę bardzo duży. Zaplanować można tutaj sobie spływ na odcinkach kilkukilometrowych trwający kilka godzin ale również można zorganizować spływ trwający ponad 2 tygodnie.

Spływy Bugiem polecamy w szczególności kajakarzom którzy cenią sobie ciszę i spokój. Bug jest rzeką na której nie ma tłumów i w czasie spływu zdarzają się sytuacje, że podczas kilku dni nie spotkamy innych kajakarzy. Noclegi odbywają się tutaj na dziko w namiocie nad rzeką ponieważ na odcinku granicznym nie ma zorganizowanych pól namiotowych. Kilkudniowe spływy organizujemy już od bardzo dawna najdłuższy spływ w którym brały udział nasze kajaki to Gołębie – Brok 542 km. Baza nasz znajduje się we Włodawie jest to 240 km od miejsca gdzie Bug wpływa na terytorium Polski. Zabezpieczenie spływu pod względem logistycznym dzięki temu jest ułatwione. Baza nasza jest ogrodzoną posesją gdzie na czas spływu bezpiecznie można zostawić samochód. W okolicach Terespola Bug wpływa na terytorium Białorusi granica biegnie starorzeczem, które nie jest spławne. Michalków jest ostatnim miejscem gdzie należy zakończyć spływ i przewieść kajaki kilka kilometrów.

Po przyjeździe do naszej bazy przepakowujemy bagaże do naszych busów i udajemy się do wybranego miejsca rozpoczęcia spływu. Po spływie odbieramy uczestników i odwozimy do naszej bazy.

Wypożyczając u nas kajaki masz pewność, że wszelkie formalności związane ze zgłoszeniem spływu w Straży Granicznej we wszystkich placówkach na całej trasie spływu będą załatwione przez nas zgodnie z obowiązującymi przepisami co nie narazi uczestników na nieprzyjemności w czasie spływu.

Zapraszamy

Widok na rzekę Bug z Pałacu w Czumowie

Kajakiem Po Bugu

Wypożyczalnia kajaków we Włodawie nad Bugiem. Organizacja spływów kajakowych granicznym Bugiem. Transport kajaków oraz transfery uczestników. Spływy jednodniowe oraz wielodniowe wyprawy kajakowe.

ZADZWOŃ TERAZ