“Kajakiem po Bugu” to przewodnik turystyczny po granicznym odcinku Bugu i jego lewobrzeżnych dopływach.


Przewodnik “Kajakiem po Bugu” ma zarówno zachęcić do odkrywania tej niezwykłej części Polski, jak i ułatwić jej zwiedzanie. Zawiera informacje niezbędne do zaplanowania pobytu na Bugu i jego dopływach, zarówno przez kluby kajakowe, doświadczone grupy towarzysko-rodzinne, jak i początkujących kajakarzy. Opisuje walory krajoznawcze doliny środkowego Bugu. Zawiera charakterystykę rzeki Bug, opis dostępności brzegowej i jej ograniczeń oraz możliwości poruszania się na wodach granicznych. W ostatniej części publikacji autor zamieścił niezbędne rady na temat bezpieczeństwa na spływach oraz przydatne informacje praktyczne. Przewodnik pełen jest barwnych fotografii i map poszczególnych odcinków szlaku.

Kajakiem po Bugu przewodnik

Po zapoznaniu się z przewodnikiem zapraszamy do naszej wypożyczalni kajaków we Włodawie. Posiadamy kajaki wyprawowe idealnie nadające się na kilkudniowe spływy kajakowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – kilkudniowe wyprawy kajakowe granicznym Bugiem.


Kajakiem Po Bugu

Wypożyczalnia kajaków we Włodawie nad Bugiem. Organizacja spływów kajakowych granicznym Bugiem. Transport kajaków oraz transfery uczestników. Spływy jednodniowe oraz wielodniowe wyprawy kajakowe.