“Kajakiem po Bugu” to przewodnik turystyczny po granicznym odcinku Bugu i jego lewobrzeżnych dopływach.


Przewodnik “Kajakiem po Bugu” ma zarówno zachęcić do odkrywania tej niezwykłej części Polski, jak i ułatwić jej zwiedzanie. Zawiera informacje niezbędne do zaplanowania pobytu na Bugu i jego dopływach, zarówno przez kluby kajakowe, doświadczone grupy towarzysko-rodzinne, jak i początkujących kajakarzy. Opisuje walory krajoznawcze doliny środkowego Bugu. Zawiera charakterystykę rzeki Bug, opis dostępności brzegowej i jej ograniczeń oraz możliwości poruszania się na wodach granicznych. W ostatniej części publikacji autor zamieścił niezbędne rady na temat bezpieczeństwa na spływach oraz przydatne informacje praktyczne. Przewodnik pełen jest barwnych fotografii i map poszczególnych odcinków szlaku.

Kajakiem po Bugu przewodnik

Po zapoznaniu się z przewodnikiem zapraszamy do naszej wypożyczalni kajaków we Włodawie. Posiadamy kajaki wyprawowe idealnie nadające się na kilkudniowe spływy kajakowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – kilkudniowe wyprawy kajakowe granicznym Bugiem.


Kajakiem Po Bugu

Wypożyczalnia kajaków we Włodawie nad Bugiem. Organizacja spływów kajakowych granicznym Bugiem. Transport kajaków oraz transfery uczestników. Spływy jednodniowe oraz wielodniowe wyprawy kajakowe.

ZADZWOŃ TERAZ