Od 01 lipca (piątek) wracamy do organizacji spływów na wszystkich obsługiwanych przez nas trasach na granicy z Ukrainą do trójstyku granic. Trasy spływów na granicy z Białorusią w dalszym ciągu nie są dostępne.


Spędź aktywnie weekend w kajaku z rodziną lub znajomymi i zapomnij o codziennych obowiązkach i stresie.

Do zaproponowania mamy dla Państwa spływy kajakowe rzeką Bug na granicy z Ukrainą i Białorusią. Wyjątkowo malownicza i jedna z ostatnich rzek o takich walorach przyrodniczo – krajobrazowych. W ofercie posiadamy spływy dwu dniowe dla tych którzy nie dysponują większą ilością wolnego czasu a chcieliby spędzić weekend w ciszy i spokoju. Dla tych którzy mogą sobie pozwolić na wolny piątek proponujemy trzy dni w kajaku na Bugu. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi trasami spływów.


spływy bug

PROPOZYCJA NR. 1

Wola Uhruska – Zbereże – Wołczyny – Sobibór – Trójstyk granic
długość – 43 km (czas spływu 2 dni)

PROGRAM SPŁYWU

Dzień pierwszy Wola Uhruska – Stulno – Zbereże – (21 km)

Spotkanie w bazie firmy we Włodawie. Omówienie spraw organizacyjnych, pozostawienie samochodów na parkingu, transfer uczestników na miejsce rozpoczęcia spływu. Instruktaż poruszania się po rzece granicznej. Spływ przebiegający wzdłuż granicy z Ukrainą. Koniec etapu spływu w Zbereżu. Miejsce obozowiska – pochylnia do wodowania łodzi znak graniczny nr 1055. Nocleg w namiotach w pobliżu rzeki.

Dzień drugi Zbereże – Sobibór – Trójstyk granic – 22 km

Odcinek spływu przebiegający wzdłuż granicy z Ukrainą. Koniec spływu – altanka na trójstyku granic. Transfer uczestników spływu do bazy firmy we Włodawie.


kajaki bug

PROPOZYCJA NR. 2

Świerże – Hniszów – Siedliszcze – Wola Uhruska – Zbereże – Wołczyny – Sobibór – Trójstyk granic
długość – 68 km (czas spływu 3 dni)

PROGRAM SPŁYWU

Dzień pierwszyŚwierze – Hniszów – Wola Uhruska – (25 km)

Spotkanie w bazie firmy we Włodawie. Omówienie spraw organizacyjnych, pozostawienie samochodów na parkingu, transfer uczestników na miejsce rozpoczęcia spływu. Instruktaż poruszania się po rzece granicznej. Spływ przebiegający wzdłuż granicy z Ukrainą. Koniec etapu spływu w Woli Uhruskiej. Miejsce obozowiska – pochylnia do wodowania łodzi przy tablicy informacyjnej szlaku Poleska Dolina Bugu. Nocleg w namiotach w pobliżu rzeki.

Dzień drugi Wola Uhruska – Stulno – Zbereże – (21 km)

Odcinek spływu przebiegający wzdłuż granicy z Ukrainą. Koniec etapu spływu w Zbereżu. Miejsce obozowiska – pochylnia do wodowania łodzi znak graniczny nr 1055. Nocleg w namiotach w pobliżu rzeki.

Dzień trzeci Zbereże – Sobibór – Trójstyk granic – 22 km

Odcinek spływu przebiegający wzdłuż granicy z Ukrainą. Koniec spływu – altanka na trójstyku granic. Transfer uczestników spływu do bazy firmy we Włodawie.

Kategorie: Uncategorized

Kajakiem Po Bugu

Wypożyczalnia kajaków we Włodawie nad Bugiem. Organizacja spływów kajakowych granicznym Bugiem. Transport kajaków oraz transfery uczestników. Spływy jednodniowe oraz wielodniowe wyprawy kajakowe.