Dokonanie rezerwacji on-line możliwe jest najpóźniej do godziny 21:00 jeden dzień przed planowaną datą wypożyczenia kajaków. W przypadku rezerwacji w tym samym dniu, prosimy o kontakt telefoniczny.

Wpłata zaliczki wymagana przy rezerwacji powyżej 6 kajaków.

REZERWACJA KAJAKÓW PO WPŁACIE 30% CAŁKOWITEJ KWOTY WYNAJMU.
Tytuł przelewu: IMIĘ I NAZWISKO OSOBY WYNAJMUJĄCEJ ORAZ DATA WYNAJMU
Konto bankowe mBank – Numer rachunku:
55 1140 2004 0000 3402 3374 9098
Centrum Turystyki Aktywnej – Kajaki 4U

Przed rezerwacją prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia czy mamy wolne kajaki w wybranym terminie spływu.

tel +48 505 514 813  e-mail: kontakt@kajakiempobugu.pl


FORMULARZ REZERWACJI KAJAKÓW – Spływy jednodniowe Włodawką

Potwierdzenie rezerwacji wysyłane jest automatycznie prosimy o sprawdzenie spamu w swojej poczcie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Turystyki Aktywnej Kajaki 4u z siedzibą we Włodawie.

  Polityka Prywatności
  Zapoznałam/zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin wypożyczalni sprzętu wodnego Centrum Turystyki Aktywnej Kajaki 4u

  REGULAMIN  Rezerwacja sprzętu w jakiejkolwiek formie jednoznaczna jest z akceptacją REGULAMINU wypożyczalni sprzętu wodnego Centrum Turystyki Aktywnej Kajaki 4u.

  ZADZWOŃ TERAZ