Spływy kajakowe dla szkół, to wyjątkowa propozycja wypoczynku na świeżym powietrzu umożliwiająca kontakt młodzieży z przyrodą.

Od wielu lat zajmujemy się organizacją tego typu imprez mamy więc duże doświadczenie. Z naszych usług skorzystało już bardzo dużo grup z włodawskich szkół jak również bardzo duża liczba dzieci i młodzieży odpoczywająca na różnego rodzaju obozach i koloniach licznie organizowanych nad jeziorami w okolicach Włodawy.

Priorytetem naszym jest bezpieczeństwo uczestników spływów, dlatego zalecamy aby na każdym takim spływie obecni byli Ratownicy WOPR. To Oni przed zwodowaniem kajaków przeprowadzają krótki kurs pływania kajakiem i przedstawiają zasady bezpieczeństwa na wodzie.

Do spływów udostępniamy najnowsze modele kajaków polietylenowych z dużą przestrzenią w kokpicie oraz wygodnymi profilowanymi fotelami. Kajaki są bardzo stabilne co również znacząco wpływa na bezpieczeństwo i komfort w czasie spływu. Firma nasz własnym transportem odbiera uczestników z miejsca zakwaterowania.

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania oferty spływu.

ZADZWOŃ TERAZ