Dokąd wybrać się na kilkudniowy spływ kajakowy?

Wakacje w kajaku…

Jeżeli planujesz dłuższą wyprawę, rzeka Bug doskonale nadaje się do organizacji kilkudniowych spływów kajakowych. Wakacje w kajaku na kresach wschodnich na granicy Polski Ukrainy i Białorusi to z pewnością ciekawa alternatywa dla osób lubiących spędzać czas w ciszy i spokoju.

Dzika przyroda…

Kilkudniowy wypad nad Bug to wyprawa w miejsca gdzie nie funkcjonują stałe przystanie kajakowe nie ma pól biwakowych a dzika przyroda jest na wyciągniecie ręki. Na rzece tej nie ma tłumów i w czasie spływu zdarzają się sytuacje, że podczas kilku dni nie spotkamy innych kajakarzy. Biwakowanie na dziko oferuje nam ucieczkę od cywilizacji, niecodzienne widoki, bycie blisko natury oraz możliwość rozbicia namiotu w każdym miejscu które sobie upatrzymy.

Malownicza rzeka…

Na terytorium Polski Bug wpływa w miejscowości Gołębie położonej 26 km na południe od Hrubieszowa i tam właśnie najwcześniej można zacząć wyprawę kajakową. Nasza baza we Włodawie oddalona jest od tego miejsca o 240 km leży więc mniej więcej w środku szlaku kajakowego na granicznym Bugu który liczy 400 km.

Transport kajaków i transfer uczestników…

Z naszej bazy gdzie bezpiecznie można zaparkować samochód na czas spływu kajaki ,bagaże i uczestników dowieziemy w wybrane miejsce rozpoczęcia spływu. Inne opcje transportu do ustalenia. W okolicach Terespola Bug wpływa całkowicie na terytorium Białorusi dlatego też konieczne jest przewiezienie kajaków. Oczywiście usługa ta również znajduje się w naszej ofercie.

Kajaki wyprawowe z lukiem bagażowym…

Na kilkudniowe wyprawy polecamy kajaki CARIBOU ADVENTURE 428 Premium. Pojemność kajaka 300kg pozwala na zabranie ze sobą niezbędnego sprzętu biwakowego.

Nocleg w gospodarstwie agroturystycznym…

Jeżeli nocleg w namiocie nie jest odpowiednią opcją możemy zorganizować spływ z noclegiem w gospodarstwie agroturystycznym lub innym obiekcie noclegowym. Każdego dnia dowieziemy uczestników na poszczególne etapy spływu. W okolicach Włodawy jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura z miejscami noclegowymi wiec każdy znajdzie coś odpowiedniego.

POLECANE MIEJSCA NOCLEGOWE

Długość trasy spływu możemy oczywiście dostosować do Państwa potrzeb. Doradzimy w jakich miejscach zorganizować nocleg gdzie znajdują się najbliższe sklepy w których można uzupełnić zapasy żywności.

SPŁYWY KILKUDNIOWE OBSŁUGIWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ WYCENIANE SĄ INDYWIDUALNIE .

W celu wyceny oraz przygotowania oferty spływu kilkudniowego lub w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

tel: +48 505 514 813

email: kontakt@kajakiempobugu.pl

SZCZEGÓŁY NIEZBĘDNE DO WYCENY SPŁYWU KAJAKOWEGO:

  • ustalenie trasy spływu.
  • ilość i model kajaków.
  • czas trwania spływu.
  • ustalenie długości etapów spływu.
  • określenie ilości i rodzaju noclegu.
  • ustalenie koniecznego i wymaganego transportu.

Mapa szlaku kajakowego po granicznym Bugu

Wypożyczalnia kajaków – cennik


ZADZWOŃ TERAZ