Przed rezerwacją prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia czy mamy wolne kajaki w wybranym terminie spływu.
tel +48 505 514 813 e-mail: kontakt@kajakiempobugu.pl
Dokonanie rezerwacji on-line możliwe jest najpóźniej do godziny 21:00 jeden dzień przed planowaną datą wypożyczenia kajaków. W przypadku rezerwacji w tym samym dniu, prosimy o kontakt telefoniczny.
Przyjęcie i ważność rezerwacji każdorazowo musi zostać potwierdzona przez Centrum Turystyki Aktywnej KAJAKI 4U w formie wiadomości e-mail, SMS lub potwierdzenia telefonicznego.
Jeżeli nie odpowiedzieliśmy na rezerwację napisz do nas sms lub zadzwoń. +48 505 514 813
Potwierdzenie rezerwacji wysyłane jest automatycznie prosimy o sprawdzenie spamu w swojej poczcie.
Rezerwacja kajaków on-line
RZEKA BUG – spływy jednodniowe
Rezerwacja kajaków on-line
RZEKA BUG – spływy kilkudniowe
Rezerwacja kajaków on-line
RZEKA BUG – spływy weekendowe
Rezerwacja kajaków on-line
RZEKA WŁODAWKA – spływy jednodniowe
Podstawowe zasady których należy przestrzegać w czasie spływu rzeką graniczną.
- Każdy spływ kajakiem należy zgłosić do właściwej Placówki Straży Granicznej na min. 2 godziny przed rozpoczęciem. ( Nadbużański Oddział Straży Granicznej – Formularz zgłoszeniowy dla osób chcących poławiać ryby lub uprawiać inne formy turystyki w obszarze prowadzonej ochrony granicy państwowej przez poszczególne placówki NOSG )
- Wszelkie zmiany w planie spływu należy zgłosić telefonicznie do najbliższej Placówki Straży Granicznej.
- Zawsze należy płynąć po lewej stronie rzeki , nie przekraczając jej środka, który stanowi granicę Państwa.
- Uprawianie turystyki kajakowej na wodach granicznych możliwe jest tylko w dzień (pół godziny po wschodzie – można rozpocząć spływ i pół godziny przed zachodem słońca należy spływ zakończyć)
- Zabroniona jest kąpiel w rzece granicznej zarówno podczas spływania jak i podczas postojów. Wyjątkiem są miejsca do tego wyznaczone i oznakowane.
W pasie drogi granicznej i strefie nadgranicznej zabrania się:
- Umieszczania napisów i rysunków na znakach i urządzeniach granicznych lub samowolnego ustawiania, niszczenia, uszkadzania, usuwania, zmiany ich położenia lub czynienia ich niewidocznymi.
- Fotografowania obiektów, znaków i urządzeń granicznych oraz terenów poza linią granicy państwowej.
- Bezpośredniego komunikowania się przez granicę państwową oraz przerzucania lub przejmowania przez linię graniczną jakichkolwiek przedmiotów.
- Rozniecania otwartego ognia w pasie drogi granicznej oraz pozostawiania nie wygaszonych ognisk lub tlących się przedmiotów w odległości do 300 metrów od linii granicy państwowej.
- Ustawiania przeszkód, kopania dołów lub rowów w pasie drogi granicznej.