Sławatycze – Jabłeczna to odcinek rzeki Bug bardzo często wybierany przez turystów licznie odwiedzających powiat bialski. Trasa ta wybierana jest ze względu na piękne widoki a także na możliwość zwiedzenia wielu ciekawych miejsc znajdujących się w tych okolicach. Odcinek należy do bardzo łatwych nie wymagający zbyt dużego doświadczenia od biorących udział w spływie kajakarzy. Długość odcinka 12 km czas spływu około 3 godzin uzależniony od stanu wody w rzece i doświadczenia uczestników.

Zapraszamy do naszej mobilnej wypożyczalni kajaków. Dowieziemy sprzęt i przetransferujemy uczestników do miejsca rozpoczęcia spływu zaś po spływie odwieziemy z powrotem. Zajmiemy się również formalnościami zgłoszenia spływu do odpowiednich Placówek Straży Granicznej.

Jabłeczna kapliczka pod wezwaniem Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny usytuowana naprzeciw bramy głównej monasteru w wysadzonej drzewami alei.
Jabłeczna kapliczka pod wezwaniem Świętego Ducha wzniesiona na specjalnym nasypie nad samą rzeką Bug

Kajakiem Po Bugu

Wypożyczalnia kajaków we Włodawie nad Bugiem. Organizacja spływów kajakowych granicznym Bugiem. Transport kajaków oraz transfery uczestników. Spływy jednodniowe oraz wielodniowe wyprawy kajakowe.

ZADZWOŃ TERAZ