ZAPRASZAMY NA SPŁYWY KAJAKOWE RZEKĄ BUG W SEZONIE 2024
REZERWACJA TEL +48 505 514 813
Spływy kajakowe Okuninka

Wypoczywając w Okunince nad jeziorem Białym lub nad innym z wielu jezior na Polesiu Lubelskim, warto wygospodarować sobie kilka godzin zrezygnować z leżenia na plaży i poświęcić je na spływ kajakowy jednym z najładniejszych odcinków granicznej rzeki Bug.

Zapraszamy do naszej bazy w Orchówku na ul. Nadbużańską 126, gdzie można zostawić samochód na czas spływu. Uczestnicy spływu naszymi busami transferowani są do miejsca rozpoczęcia zaś po spływie zapewniamy transfer powrotny.

Spływy organizujemy o różnych godzinach na odcinkach o różnych długościach. Każdy może sobie wybrać najbardziej dopasowana ofertę do swoich możliwości czasowych i fizycznych.

Wołczyny – Orchówek (trójstyk granic PL – UA – BY) – (13 km czas spływu 3 – 4 godziny)
Zbereże – Orchówek (trójstyk granic PL – UA – BY) – (22 km czas spływu 6 – 7 godzin)

Przy rezerwacji większej ilości kajaków istnieje możliwość ustalenia innej trasy oraz innej godziny rozpoczęcia spływu oraz możliwy jest odbiór uczestników z kwater agroturystycznych, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych. (Włodawa, Okuninka, Orchówek, Sobibór, Zbereże). Po zakończeniu spływu zapewniamy transport powrotny do miejsca zakwaterowania.

Odbiór uczestników z kwater agroturystycznych, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych przy wynajmie minimum 3 kajaków / 6 osób.

Posiadamy od lat testowane na Bugu, wygodne kajaki polietylenowe nadające się zarówno dla początkujących jak i doświadczonych kajakarzy.

Atrakcją na proponowanych odcinkach jest jeden z sześciu w Polsce ale jedyny na wodzie trójstyk granic.


kajaki bug

Spływy organizowane są codziennie w okresie od maja do września .ZADZWOŃ TERAZ