ZAPRASZAMY NA SPŁYWY KAJAKOWE RZEKĄ BUG W SEZONIE 2024
REZERWACJA TEL +48 505 514 813
kajaki Okuninka

Wypoczywając w Okunince nad jeziorem Białym lub nad innym z wielu jezior na Polesiu Lubelskim, warto wygospodarować sobie kilka godzin zrezygnować z leżenia na plaży i poświęcić je na spływ kajakowy jednym z najładniejszych odcinków granicznej rzeki Bug.

Zapraszamy do naszej bazy w Orchówku na ul. Nadbużańską 126, gdzie można zostawić samochód na czas spływu. Uczestnicy spływu naszymi busami transferowani są do miejsca rozpoczęcia zaś po spływie zapewniamy transfer powrotny.

Przy rezerwacji większej ilości kajaków istnieje również możliwość odbioru uczestników z kwater agroturystycznych, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych. (Włodawa, Okuninka, Orchówek, Sobibór, Zbereże). Po zakończeniu spływu zapewniamy transport powrotny do miejsca zakwaterowania.

Posiadamy od lat testowane na Bugu, wygodne kajaki polietylenowe nadające się zarówno dla początkujących jak i doświadczonych kajakarzy.

Atrakcją na proponowanych odcinkach jest jeden z sześciu w Polsce ale jedyny na wodzie trójstyk granic oraz słynny z komunikatów na antenie programu Polskiego Radia włodawski wodowskaz wskazujący stan wody w Bugu.


kajaki bug

Spływy organizujemy o różnych godzinach na odcinkach o różnych długościach. Każdy może sobie wybrać najbardziej dopasowana ofertę do swoich możliwości czasowych i fizycznych.

Spływy w okresie od maja do września organizowane są codziennie. Przy rezerwacji większej ilości kajaków istnieje możliwość ustalenia innej trasy oraz innej godziny rozpoczęcia spływu.

Odbiór uczestników z kwater agroturystycznych, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych przy wynajmie minimum 3 kajaków / 6 osób.

Od 01 lipca do 31 sierpnia ze względu na duże natężenie ruchu i utrudniony dojazd uczestników spływów z Okuninki odbieramy w wyznaczonych miejscach.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY PKS

BAR SAMOLOT

KOŚCIÓŁ OKUNINKAZADZWOŃ TERAZ