kajaki Włodawka

ZAPRASZAMY NA SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ WŁODAWKĄ

Niewiele czasu pozostało do rozpoczęcia sezonu kajakowego 2024 dlatego już teraz warto pomyśleć o zorganizowaniu sobie spływu kajakowego rzeką Włodawką. Spływ Włodawką najlepiej organizować w okresie od kwietnia do końca czerwca ponieważ w ostatnich latach w czasie wakacji poziom wody znacznie spada i dlatego pływanie kajakami w późniejszym okresie jest niemożliwe.

Trasa Suchawa – Adamki to niewątpliwie najładniejszy odcinek rzeki która przez 5 km płynie cały czas przez las dlatego widoki ze spływu na długo utkwią w pamięci uczestników.

Na końcu trasy w Adamkach na wyspie znajduje się zagospodarowane miejsce z altaną, paleniskiem na ognisko, drewnianymi stołami i ławkami. Idealne miejsce do zorganizowania imprezy kończącej spływ kajakowy. Zarządcą altanki i całego terenu jest Nadleśnictwo we Włodawie. W związku z tym przed organizacją imprezy należy dokonać rezerwacji.

  1. SUCHAWA – ADAMKI (długość 5km, czas ok 2 godziny)
  2. KOŁACZE – ADAMKI (długość 14km, czas ok 5 godzin)

Rzeka Włodawka z pewnością dostarczy dużo przyjemności kajakarzom którzy nie lubią nudzić się na spływie.

Spływ Włodawką

Kajakiem Po Bugu

Wypożyczalnia kajaków we Włodawie nad Bugiem. Organizacja spływów kajakowych granicznym Bugiem. Transport kajaków oraz transfery uczestników. Spływy jednodniowe oraz wielodniowe wyprawy kajakowe.

ZADZWOŃ TERAZ